Waters

500x340

Компанія Integrated Medical Group є офіційним дистрібутором Waters в Україні

Починаючи з 1958 року корпорація " Waters " займається розробкою інноваційних аналітичних інструментів, які допомагають людям досягти своїх наукових цілей, збільшують продуктивність праці та допомагають отримувати у лабораторних організаціях більш високу віддачу від своїх інвестицій у дослідженнях, розробці та контролю якості.

В незалежності від того, чи це робота з відкриття нових фармацевтичних препаратів, чи виявлення нових і більш ефективних засобів лікування захворювань, чи забезпечення безпеки харчових продуктів та питної води у світі, моніторингу та контролю за забрудненням чи збереження найвеличніших у світі творів мистецтва, вчені по всьому світу покладаються на ВЕРХ  та мас-спектрометричні продукти Waters.

Працюючи вже 60 років, Waters є зараз однією з найбільших компаній в галузі аналітичних приладів, підтримуючи вчених тисяч лабораторій у всьому світі. Завдяки з роками отриманій репутації експертів у застосуванні, відданості успіху клієнтів та підтримці після продажу, компанія Waters виділяється серед своїх колег, і з року в рік вона є однією з найефективніших компаній у галузі.

Waters Corp., публічна корпорація (NYSE: WAT) зі штаб-квартирою в Мілфорді, штат Массачусетс, займає лідируючі позиції в світі по комплементарних аналітичним технологіям – рідинній хроматографії, мас-спектрометрії, реометрії і мікрокалориметрії.

Зокрема, компанія розробляє, виробляє, продає та обслуговує ультраефективну рідинну хроматографію (UPLC), високоефективну рідинну хроматографію (ВЕРХ), хроматографічні колонки і витратні матеріали, мас-спектрометричні системи (MS), прилади для термічного аналізу і реометрії.

Продукція Waters

Політика з якості

  • Waters надає інноваційні технологічні рішення, які забезпечують успіх клієнтів, послідовно постачаючи безпечні, ефективні та надійні продукти та послуги.
  • Waters підтримує ефективність своїх систем управління якістю і створює умови постійного вдосконалення, при дотриманні статутних та нормативних вимог.
  • Waters прагне до бездоганності результатів клієнтів завдяки своїм основним цінностям, залученню своїх людей і стратегічному погляду.

Історія інновацій Waters