Система Alliance HPLC

Зручність У Використанні, Науковій Роботі, Легкість В Обслуговуванні

Чи працює Ваша система ВЕРХ так, як потрібно Вам? Чи відповідає Ваша лабораторія тим вимогам, які з'являються щодня?

Те, що починалося як новий стандарт якості і надійності ВЕРХ, залишилося таким же золотим стандартом і сьогодні - це системи Waters Alliance HPLC®. Жодна з існуючих систем не вирішує щоденні проблеми, з якими більшість хроматографістов просто змирилися, так, як системи Alliance HPLC. І жодне інше рішення ВЕРХ не дозволить працювати в різних областях діяльності так, як дані системи.

Waters стала першою компанією в світі, понявшей, що ціле краще ніж набір частин. Представлені в 1996 році системи Alliance включали в себе цілком в єдиній системі прилад для ВЕРХ з власним програмним забезпеченням, набором витратних матеріалів та запчастин, при цьому легкість у використанні і обслуговуванні. Ми зняли всі обмеження, що накладаються налаштуванням і обслуговуванням приладу, з тим, щоб Ви могли сфокусуватися саме на завданнях Вашої лабораторії.

Сьогодні Ви можете знайти посилання на систему Alliance в більш ніж 42,500 журналах. Ви можете знайти систему Alliance практично в будь-якій лабораторії - фармацевтичної, харчової, контролю забруднення навколишнього середовища. Це не секрет. Системи Waters Alliance HPLC- легкість і зручність у використанні, наукової роботи, обслуговуванні.