Компанія ІМG — це молодий активний гравець на ринку прикладних наукоємних пропозицій для молекулярно-генетичних завдань, створена у 2014 році.

Ми — спеціалісти з різних галузей науки: біології, техніки, логістики і менеджменту.

Ми кваліфіковані і спеціалізовані, всебічно розуміємо ту продукцію, яку пропонуємо. Наші спеціалісти зможуть забаспечити Вас постійною технічною і методичною підтримкою.

Всі бренди з нашого портфоліо — це прямі, ексклюзивні поставки. Ми є першою ланкою в створенні готових рішень для Вас.

Щоб ідейно бути близькими до Вас, недостатньо просто виставляти рахунки і здійснювати доставку. “Логістичних” і “каталожних” компаній безліч і всі вони відомі. Для нас важливо глибоко розумітися в темі і бути підтримкою для Вас. Високо цінуємо будь-які зауваження та критику.

Нашою стратегією є фокусування на індивідуальних особливостях кожного клієнта, детальний аналіз плюсів і мінусів можливих рішень та постійне спілкування з клієнтом з метою якнайкраще задовольнити всі необхідні вимоги.

Ми намагаємось не відставати за Вами в науковому пізнанні світу, стараємось вчитися і рости разом з Вами. Будучи вихідцями з наукових кіл, ми всеодно в душі залишаємось дослідниками і відкривачами. Нехай наша робота буде корисною для Вас — і в цьому ми вбачаємо власну реалізацію.

З повагою, команда ІМГ.

Наша Антикорупційна програма