Компанія IMG - це молодий активний гравець на ринку прикладних наукомістких пропозицій для молекулярно-генетичних завдань. Ми створили компанію в 2014 році. Ми - фахівці з різних наукових областей: біології, техніки, логістики та менеджменту.

Ми кваліфіковані і спеціалізовані, всебічно розуміємо ту продукцію, яку пропонуємо. Наші фахівці зможуть забезпечити вас постійною технічною та методичною підтримкою.

Всі бренди в нашому портфоліо - це прямі, ексклюзивні поставки. Ми є першою ланкою в створенні готових рішень для Вас.

Щоб ідейно бути близьким до Вас, недостатньо просто виставляти рахунки і здійснювати доставку. "Логістичних" і "каталожних" компаній багато, і всі вони відомі. Нам важливо глибоко розбиратися в темі і бути підтримкою для Вас. Високо цінуємо будь-які зауваження і критику. Ми враховуємо всі індивідуальні особливості кожного замовлення, детально аналізуємо плюси і мінуси можливих рішень, перебуваємо в постійному контакті з клієнтом, щоб найкращим чином задовольнити всі його вимоги.

Ми намагаємося наздогнати Вас в науковому пізнанні світу, вчимося і ростемо разом з Вами. Будучи вихідцями з наукових кіл, ми все одно в душі залишаємося шукачами і відкривачами. Нехай наша робота буде корисна для Вас - і в цьому ми бачимо свою реалізацію.

З повагою, команда IMG.

Наша Антикорупційна програма