GenDX

GenDХ – наукомістке підприємство, яке спеціалізується на молекулярній діагностиці для трансплантації та персоналізованої медицини.

Протягом більш як десяти років, GenDХ розробляє і постачає засоби, потрібні для генотипування HLA, програмне забезпечення, надає обслуговування та навчання. GenDХ є першопрохідцем у генотипуванні на основі секвенування, як по Сенгеру так і наступного покоління (NGS). До того ж, GenDХ забезпечує підтримку та навчання як для фахівців з HLA генотипування, так і нових користувачів.

Система для відстеження транспланту, розроблена GenDХ, допомагає в розробці стадій, необхідних для аналізу хімеризма в кількісній ПЛР. Відомо, що до хімеризму призводить перенесення стовбурових клітин. Особистий статус хімеризму особи може змінюватись з часом і має відстежуватися з метою визначення успішності перенесення.

Якщо Ваше дослідження потребує відстеження кінетики приживлення стовбурових клітин чи відторгнення твердого органу, рішення GenDХ пропонує чутливий та непохитний метод кількісного аналізу суміші ДНК різних людей.

Програмне забезпечення для аналізу хімеризма KMRengine автоматизує вибір інформативних маркерів, а також після-трансплантаційне відстеження з використанням реагентів KMRtype, призначених для генотипування за допомогою кількісної ПЛР.

Відкрийте з нами більше!

HLA-типування і детекція химеризму