Аналітична рідинна хроматографія

Історія Гідна Уваги

Ця найкраща історія, яку Ви почуєте в лабораторії сьогодні. Ця історії про час виходу на ринок, про ціну і про конкуренцію, історія, яка має щасливий кінець.

За допомогою системи Acquity UPLC тисячі вчених в усьому світі вирішують проблеми раніше взагалі неможливі. Вони збільшують продуктивність. Вони економлять час, гроші і ресурси. Їх справа і наукові роботи стають більш успішними. І, нарешті, вони допомагають людям в усьому світі - швидше і краще, ніж будь-коли раніше.

Для досягнення успіху в фармацевтичному чи виробництві, для контролю харчової продукції, для неонатального скринінгу, для контролю забруднення навколишнього середовища, для наукових чи досліджень, Ви знайдете широкий спектр приладів для хроматографії фірми Waters: ACQUITY UPLC - новий стандарт в хроматографії; Alliance HPLC - золотий стандарт ВЕРХ вже більше 11 років; Breeze HPLC -стандарт легкого, ефективного аналізу.

Якщо Ви хочете, щоб Ваші дослідження привели до успіху і можливого перевазі, прочитайте більше про рішеннях фірми Waters для рідинної хроматографії.