Аналіз безпеки харчових продуктів з використанням QuEChERS, ЖХ-МС / МС і ГХ-МС / МС

Separation Science, в тісній співпраці з компанією Waters, пропонує підбір презентацій для демонстрації ефективних методів аналізу безпеки харчових продуктів з використанням QuEChERS, ЖХ-МС / МС і ГХ-МС / МС. Переваги використання Xevo TQ-GC і Xevo TQ-S Micro в таких аналізах вже доведені.

Нижче Ви можете переглянути презентації від двох експертів і завантажити ресурси, на яких показано, як поліпшити аналіз безпеки харчових продуктів у Вашій лабораторії (мова презентацій - англійська).

 

Maxine_Haberl_80

Висока пропускна здатність, кількісний аналіз 450 пестицидів у свіжих фруктах та овочах

Презентація від Максін Габерл (Керівник групи, Відділ продовольства в CARO Analytical, Річмонд, Британська Колумбія, Канада)

Аналізи на залишки пестицидів – життєво важливий аспект у тестуванні для безпечної доставки свіжих продуктів до споживача. Канадська агенція по контролю за якістю харчових продуктів регламентує, що приблизно 10 000 зразків повинні щорічно перевірятися на хімічні залишки. Для відповідності цим вимогам лабораторії потребують надійних і ефективних методів аналізу пестицидів. Для того, щоб провести кількісне визначення пестицидів у фруктах та овочах, сервіс CARO Analytical використовує методи екстракції QuEChERs у поєднанні з РХ-МС/МС та ГХ-МС/МС. У поєднанні з оптимізованими робочими процесами аналізу даних, ці методи дозволяють нам проводити щомісячно кількісний аналіз на рівні ppb.

У цій презентації Ви дізнаєтеся про:

  • Екстракційні методи QuEChERs у поєднанні з РХ-МС/МС та ГХ-МС/МС
  • Кількісний аналіз пестицидів в овочах та фруктах на рівні ppb
  • Оптимізовані робочі процеси аналізу даних.

Дивитися презентацію >>

Hannah_Liberatore_80

Університет штату Південної Кароліни Відгуки клієнтів

Ханна Лібератор, аспірант у Університеті Південної Кароліни, говорить про дослідження по формуванню і аналізу побічних продуктів дезінфекції і переваг використання Xevo TQ-S Micro (РХ-МС/МС) та Xevo TQ-GC (ГХ-МС/МС).

Дивитися презентацію >>

 

Maxine_Haberl_80

Сервіс CARO Analytical Відгуки клієнтів

Клієнт компанії Waters Максін Габерл підкреслює переваги Xevo TQ-S Micro (РХ-МС/МС) та Xevo TQ-GC (ГХ-МС/МС) для аналізу пестицидів та екстракції.

Дивитися презентацію >>

 

РЕСУРСИ

Waters-
Переваги хімічної іонізації в аналізі методом ГХ-МС/МС з використанням Xevo TQ-GC

Даний технологічний бриф демонструє, як з допомогою джерела хімічної іонізації, що вбудований в Xevo TQ-GC яке буле розроблено для покращення надійності та швидкого перемикання без додаткових пристроїв, експерименти з використанням EI та CI можна виконати на одній системі. Перемикання між джерелами EI та CI в одній системі дуже просте. Не потрібно додаткових інструментів, а час перемикання займає менше 10 хв.

Дивитися презентацію >>

 

Waters-
Визначення 208 залишків пестицидів та їх метаболітів у харчових продуктах з використанням Oasis PRiME HLB та Xevo TQ-GC

У даній методичній нотатці ми розкажемо, як харчові продукти рослинного походження були очищені з використанням екстракції Oasis PRiME HLB після QuEChERS та був проведений кількісний аналіз зразка на Xevo TQ-GC на 208 пестицидів та їх метаболітів у фруктах та овочах. Це просте очищення легко включити в робочий процес QuEChERS для підтримки надійних і точних показників з підвищенням загальної надійності методу.

Дивитися презентацію >>

 

Waters-
Визначення залишків пестицидів на QuEChERS з допомогою екстракції у фруктах з використанням Xevo TQ-GC

У даній методичній нотатці ми опишемо багатокомпонентний метод ГХ-МС/МС для визначення залишків пестицидів у фруктах, з екстракцією з використанням QuEChERS. Система Xevo TQ-GC забезпечує неперевершену продуктивність з точки зору лінійності та діапазону калібрування як для органічного ізюму, так і для яблук. Достовірність і точність методу ГХ-МС/МС, визначені на трьох рівнях контролю якості, були прийняті з показаними типовими сполуками та з % RSD <10%.

Дивитися презентацію >>