Замовні панелі Illumina – Ampliseq On-Demand

Illumina оголосила про введення нової послуги - панелі на замовлення Ampliseq On-Demand, яка дозволяє вибрати гени із списку, який складається із понад 5000 генів. Сюди увійшли гени, пов'язані зі спадковими патологіями, раком, первинною іммунонедостатністю, втратою слуха і м'язовою дистрофією тощо. Ці гени були попередньо протестовані в лабораторії компанії на предмет рівномірності ампліфікації і достатнього рівня покриття.

Genes on demand

Для укладання панелі використовується on-line - ресурс DesignStudio. Працюючи зі зручними способами схематичного представлення геному, користувач одразу бачить як "ген інтересу" покривається ампліконами, скільки таких генів він може додати до панелі, і як оптимізувати співвідношення глибини й покриття.

Панелі на замовлення Ampliseq On-Demand  можуть включати від одного до 500 генів, які відповідно покриваються від 24 до 15000 ампліконами.

Кратність замовлення - 24 і 96 реакціїй.

Дана пропозиція має бути особливо привабливою для лабораторій, які прагнуть підвищити гнучкість своїх NGS досліджень, пропонуючи своїм пацієнтам тільки ті геномні точки, які мають відношення до їх захворювання

https://emea.illumina.com/products/by-type/sequencing-kits/library-prep-kits/ampliseq-on-demand-panel.html?langsel=/ua/